Gosia Musiał

Gosia Musiał

Pierwsze urodziny Dobrej Relacji (wywiad)

Dobra Relacja właśnie skończyła rok! W tym czasie powstało
37 felietonów, ukazał się e-book, a grono czytelników rosło (i rośnie!)
z tygodnia na tydzień. Z okazji tych pierwszych urodzin mam dla Was prezent.

 

Poprosiłam Pierworodnego, zapalonego komentatora sportowego z zacięciem dziennikarskim, o wywiad ze sobą samą:)

 

Najstarszy odkrywa przed Wami tajniki nazwy Dobra Relacja (skąd się wzięła, co oznacza), drąży wytrwale kwestię planów na najbliższy czas, podsuwa innowacyjne rozwiązania i używa zaskakujących porównań 🙂

 

Miłego słuchania!

 

Z  Małgorzatą Musiał rozmawia Tobiasz, lat 9:

 

 

Podziel się tym artykułem: 

Share on facebook
Share on email
Spodobał Ci ten artykuł?

Zapisz się do newslettera

W pierwszej kolejności dowiaduj się o nowych wpisach, o tym, co planuję i jaka forma wsparcia w rodzicielstwie właśnie pojawia się na horyzoncie.

Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Aga i Jarek W.
Aga i Jarek W.
9 lat temu

Niesamowity wywiad! 🙂 , a jaka dojrzałość dziennikarska i w ogóle… Synek uczy się w najlepszej „szkole” 🙂

daria
daria
9 lat temu

Dziękuję za prezent. Fajne podsumowanie roku i rezolutny wywiad Tobiasza na medal.
Małgosiu, cytując Tobiasza myśl jak najwięcej i niech mózg wciąż pracuje nad Dobrą Relacją:) Wielu pomysłów, inspiracji, wspierających tekstów i warsztatów. Chcę więcej Dobrej Relacji!

j.lo
j.lo
9 lat temu

Super wywiad no i milo bylo Cie uslyszec, a Tobiasz – zupelnie jakbym Lukasza slyszala 🙂
Powodzenia Gosia!

Margolajfblog
9 lat temu

Wspaniale;) gratuluję całego roku:) wspaniały blog- Tobiasz- rewelacja:) Ty Malgosiu również – bardzo mi pomogłaś wielokrotnie:)

stopkalog_bw

© 2013-2023 Małgorzata Musiał.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone

4
0
Skomentuj!x

Dołącz doDOBREGO GRONA

Zapisz się i pobierz bezpłatne materiały.
W pierwszej kolejności dowiesz się o tym, co planuję i jaka forma wsparcia w rodzicielstwie właśnie pojawia się na horyzoncie.
.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Małgorzata Musiał prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Vivens Małgorzata Musiał, ul. Leszczyńskiego 103/19, 85-137 Bydgoszcz, wpisaną do CEIDG, NIP 8451689976, REGON 790283865. Twoje dane przetwarzam w celu realizacji zamówienia oraz jego rozliczenia. Szczegóły dotyczące ochrony danych osobowych znajdziesz w klauzuli informacyjnej.

Zapisując się do newslettera:

* wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Małgorzatę Musiał prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą Vivens Małgorzata Musiał, ul. Leszczyńskiego 103/19, 85-137 Bydgoszcz, wpisaną do CEIDG, NIP 8451689976, REGON: 790283865, moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego, w szczególności w celu przesyłania informacji o produktach, promocjach i świadczonych usługach oraz składania ofert i propozycji zawarcia umowy i w tym zakresie do bezpośredniego kontaktu elektronicznego za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail). Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO, po zapoznaniu się przeze mnie z informacjami dotyczącymi zasad przetwarzania danych osobowych.


* wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Małgorzaty Musiał prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą Vivens Małgorzata Musiał, ul. Leszczyńskiego 103/19, 85-137 Bydgoszcz, wpisaną do CEIDG, NIP 8451689976, REGON: 790283865