Kursy online

WSPARCIE ONLINE 

Oglądaj, słuchaj, czytaj

Najróżniejsze rodzicielskie zagadnienia w wygodnej formie – Ty decydujesz gdzie i kiedy z nich skorzystasz, a dostęp do materiałów masz jeszcze długo po zakończeniu kursu.

Wybierz kurs dla siebie

Rodzicielski Przybornik

Zestaw podręcznych strategii i wskazówek w 4 pakietach:
1. Strategie, które zachęcą Twoje dziecko do współpracy
2. Jak przestać krzyczeć na dziecko?
3. Jak pomóc dziecku zmienić motywację do nauki?
4. Jak przeżyć z kilkulatkiem?

Ogarnij Emocje

Naucz się zachowywać spokój w trudnych momentach i pomóż dziecku radzić sobie z emocjami.

Rozwiń Skrzydła

Wesprzyj dziecięce poczucie własnej wartości i odkryj, które rodzicielskie działania je karmią.

Zadbaj o granice

Naucz siebie i dziecko skutecznie dbać o granice nie raniąc innych.

Opinie kursantów

Kursy Gosi kocham przede wszystkim za konkret i rzetelne przygotowanie. Czuję, że dostaję w pigułce wiedzę z wielu książek, konferencji, popartą doświadczeniem w pracy z rodzicami i dziećmi. Kurs pomógł mi odróżnić poczucie własnej wartości od samooceny i wiary we własne możliwości. Myślę, że jest podwójną inwestycją, ponieważ umożliwia pracę i nad własnym rozwojem i wspieranie dziecka. Kurs pozwala dzieciom rozwinąć, a rodzicom rozprostować czasem długi czas ścierpnięte skrzydła. ️Polecam!
Anna Ikeda
uczestniczka kursu Rozwiń Skrzydła
Dla mnie każdy kurs na platformie Dobra Relacja jest wyjątkowy i cenny. Poruszane są tematy i problemy, z którymi spotykają się wszyscy rodzice, w zależności od etapu rozwojowego ich dziecka. Treści są merytoryczne i zawsze poparte teoriami autorytetów psychologii. To idealne miejsce dla osób, które nie mają czasu albo ochoty na czytanie poradników. Można odsłuchać lekcje w drodze do pracy. Dodatkowo wartościowy jest kontakt z Gosią oraz z innymi rodzicami, którzy w grupie zamkniętej dla członków kursu zawsze wspierają. Kurs "Rozwiń Skrzydła" otworzył mi oczy na to czym naprawdę jest poczucie własnej wartości i jak ważne jest aby zrozumieć jego istotę, nie tylko dla naszych dzieci ale i dla nas dorosłych.
Agnieszka Furmaga
uczestniczka kursu Rozwiń Skrzydła
Emocje to mój konik, dlatego kursów i dodatkowej wiedzy w tym temacie nigdy za wiele. Kurs „Małe Wielkie Emocje” okazał się strzałem w 10! Małgosia każdą teorię przedstawiała w bardzo przystępny sposób i popierała ją wieloma przykładami z życia wziętymi.

Lekcje były konkretne i krótkie, co pozwalało być na bieżąco ze wszystkim. Codzienne ćwiczenia i zadania prowokowały do refleksji nad sobą i swoim życiem, oraz nad tym jak podchodzimy do swojego dziecka w chwilach trudnych emocji. Małgosiu, dziękuję Ci za ten kurs z całego serca!​
Dominika Słowikowska
uczestniczka kursu Małe Wielkie Emocje
stopkalog_bw

© 2013-2024 Małgorzata Musiał. Wszystkie Prawa Zastrzeżone

Dołącz doDOBREGO GRONA

Zapisz się i pobierz bezpłatne materiały.
W pierwszej kolejności dowiesz się o tym, co planuję i jaka forma wsparcia w rodzicielstwie właśnie pojawia się na horyzoncie.
.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Małgorzata Musiał prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Vivens Małgorzata Musiał, ul. Leszczyńskiego 103/19, 85-137 Bydgoszcz, wpisaną do CEIDG, NIP 8451689976, REGON 790283865. Twoje dane przetwarzam w celu realizacji zamówienia oraz jego rozliczenia. Szczegóły dotyczące ochrony danych osobowych znajdziesz w klauzuli informacyjnej.

Zapisując się do newslettera:

* wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Małgorzatę Musiał prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą Vivens Małgorzata Musiał, ul. Leszczyńskiego 103/19, 85-137 Bydgoszcz, wpisaną do CEIDG, NIP 8451689976, REGON: 790283865, moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego, w szczególności w celu przesyłania informacji o produktach, promocjach i świadczonych usługach oraz składania ofert i propozycji zawarcia umowy i w tym zakresie do bezpośredniego kontaktu elektronicznego za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail). Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO, po zapoznaniu się przeze mnie z informacjami dotyczącymi zasad przetwarzania danych osobowych.


* wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Małgorzaty Musiał prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą Vivens Małgorzata Musiał, ul. Leszczyńskiego 103/19, 85-137 Bydgoszcz, wpisaną do CEIDG, NIP 8451689976, REGON: 790283865