Gosia Musiał

Gosia Musiał

Podaj dalej!* vol.2

Cztery. Cztery miesiące blog leżał sobie odłogiem i odpoczywał, gdy ja z zaangażowaniem pracowałam nad najważniejszym swoim projektem roku 2016. Teraz jeszcze nie zdradzę Wam szczegółów, ale jest już bliżej niż dalej. Zatem – niedługo prawda ujrzy światło dzienne.

Trzy. Trzy lata minęły w sierpniu (dokładnie 5.sierpnia) od pojawienia się pierwszego wpisu tutaj. Trzecie urodziny.

W ubiegłym roku znalazłam pomysł na to, jak chcę je świętować, i dziś go odświeżam. Z racji tego, że okres wakacyjny nie sprzyja podobnym inicjatywom, świętuję z lekką obsuwą, ale przecież co się odwlecze, to nie uciecze.
Zatem: podajmy dalej!

 

 

O co tu chodzi?

Podaj dalej w zamyśle ma upiec kilka pieczeni przy jednym ogniu.

  • Poszerzyć blogerskie horyzonty.
  • Dać się poznać i pomóc poznać innych piszących.
  • Zebrać wartościowe, inspirujące, wspierające rodzicielsko wpisy.
  • Zapewnić lekturę na dłuuugie godziny.
  • Słowem – dać coś dobrego każdemu.

 

 

Jeśli jesteś blogerem:

Od 5. do 13. września opublikuj na swoim blogu wpis polecający 3 wybrane teksty dotyczące rodzicielstwa, które były dla Ciebie ważne, które Twoim zdaniem warto polecić dalej. Z uzasadnieniem bądź nie, wszystko jedno. Możesz też polecić więcej niż trzy teksty – jednak do podsumowania trafią tylko trzy pierwsze przez Ciebie wymienione.

Ani Twój blog, ani blog, z którego wpis polecasz, nie muszą być blogami “parentingowymi”. Chodzi tylko o ten konkretny wpis – on ma poruszać rodzicielską tematykę.

Nie polecamy własnych wpisów 😉

Link do swojego wpisu zamieść tu w komentarzu.

14. września zajrzyj tu, aby przeczytać zestawienie zgłaszanych tekstów.
I to wszystko, ale oczywiście zachęcam Cię do śledzenia i czytania innych poleceń:) Możesz też dać znać o tej zabawie innym znajomym blogerom, jednak zupełnie dobrowolnie i bez nacisku.

Jeśli jesteś czytelnikiem:

14. września zajrzyj tutaj z kubkiem kawy, herbaty czy czymkolwiek umilającym czytanie – i pochłaniaj te wszystkie inspiracje

To co, świętujemy?

 

Dla zachęty podaję dalej trzy teksty ważne dla mnie w tym roku (kolejność nie ma znaczenia):
O uzależnieniach, bo Agnieszka w nim przypomina, skąd się bierze ciąg do alkoholu i używek – przed którymi tak bardzo chcemy ustrzec nasze dzieci.
 O dorosłej złości, bo jest autentyczny, życiowy i bardzo, bardzo mi bliski.
O dziecięcej radości i innych silnych emocjach – bo przeczytałam go chwilę po tym, jak zganiłam swoje dzieci za wieczorną głupawkę. No, otworzył mi oczy 🙂

 

* Za inspirację dziękuję Andrzejowi Tucholskiemu

Podziel się tym artykułem: 

Share on facebook
Share on email
Spodobał Ci ten artykuł?

Zapisz się do newslettera

W pierwszej kolejności dowiaduj się o nowych wpisach, o tym, co planuję i jaka forma wsparcia w rodzicielstwie właśnie pojawia się na horyzoncie.

Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Ania
Ania
7 lat temu

Ani ja nie jestem blogerką, ani wpis „najświeższy”, ale to najpiękniejszy, najbardziej wzruszający tekst jaki ostatnio czytałam. A nie mam jak podać go dalej..Może się uda i zrobi Pani wyjątek i ten komentarz opublikuje? Spróbować nie zaszkodzi:
http://mataja.pl/2015/11/o-wielkiej-sile-ktora-odbieramy-dzieciom/

Kasia
Kasia
7 lat temu

Czy po 14 września nie można już zobaczyć poleceń?

stopkalog_bw

© 2013-2023 Małgorzata Musiał.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone

3
0
Skomentuj!x

Dołącz doDOBREGO GRONA

Zapisz się i pobierz bezpłatne materiały.
W pierwszej kolejności dowiesz się o tym, co planuję i jaka forma wsparcia w rodzicielstwie właśnie pojawia się na horyzoncie.
.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Małgorzata Musiał prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Vivens Małgorzata Musiał, ul. Leszczyńskiego 103/19, 85-137 Bydgoszcz, wpisaną do CEIDG, NIP 8451689976, REGON 790283865. Twoje dane przetwarzam w celu realizacji zamówienia oraz jego rozliczenia. Szczegóły dotyczące ochrony danych osobowych znajdziesz w klauzuli informacyjnej.

Zapisując się do newslettera:

* wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Małgorzatę Musiał prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą Vivens Małgorzata Musiał, ul. Leszczyńskiego 103/19, 85-137 Bydgoszcz, wpisaną do CEIDG, NIP 8451689976, REGON: 790283865, moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego, w szczególności w celu przesyłania informacji o produktach, promocjach i świadczonych usługach oraz składania ofert i propozycji zawarcia umowy i w tym zakresie do bezpośredniego kontaktu elektronicznego za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail). Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO, po zapoznaniu się przeze mnie z informacjami dotyczącymi zasad przetwarzania danych osobowych.


* wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Małgorzaty Musiał prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą Vivens Małgorzata Musiał, ul. Leszczyńskiego 103/19, 85-137 Bydgoszcz, wpisaną do CEIDG, NIP 8451689976, REGON: 790283865