Podcast

Małgorzata Musiał

Małgorzata Musiał

Alfabet Relacji #78 – Ż jak Żądania

 

Pobierz odcinek

 

Odcinek 78 – Ż jak Żądania

  • O cenie, którą za żądania płacimy.
  • O tym, czym żądanie różni się od prośby i polecenia.
  • A także jak przejść od stawiania żądań do formułowania próśb.

 

 

Podobało ci się? Możesz wesprzeć podcast na Patronite

Podziel się tym odcinkiem: 

Share on facebook
Share on email

Zapisz się do newslettera

Pobierz bezpłatne materiały, w pierwszej kolejności dowiaduj się o nowych wpisach, o tym, co planuję i jaka forma wsparcia w rodzicielstwie właśnie pojawia się na horyzoncie.

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Ewa
Ewa
1 rok temu

Dziękuję za ten odcinek (i wszystkie inne :)) Myślę, że z małym dzieckiem jest właśnie ważne, żeby nie nadużywać żądań, żeby móc z nich skorzystać kiedy są naprawdę potrzebne. A jeśli już żądamy, to być pewnymi, że jest to konieczne, bo dziecko wyczuje, że nie jesteśmy zupełnie przekonani i będzie to zjawisko „badać”, a my się bardzo sfrustrujemy i zezłościmy. Nie chodzi o to, żeby nie być elastycznym, ale żeby wiedzieć dokładnie o co nam chodzi, czy coś jest konieczne, zalecane czy wszystko jedno, zanim zaczniemy interakcję. Ze starszym można już pogadać, że nie wiemy czegoś, że się obawiamy, ale… Czytaj więcej »

© 2013-2021 Małgorzata Musiał. Wszystkie Prawa Zastrzeżone

stopkalog_bw
1
0
Skomentuj!x

Dołącz doDOBREGO GRONA

Zapisz się i pobierz bezpłatne materiały.
W pierwszej kolejności dowiesz się o tym, co planuję i jaka forma wsparcia w rodzicielstwie właśnie pojawia się na horyzoncie.
.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Małgorzata Musiał prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Vivens Małgorzata Musiał, ul. Leszczyńskiego 103/19, 85-137 Bydgoszcz, wpisaną do CEIDG, NIP 8451689976, REGON 790283865. Twoje dane przetwarzam w celu realizacji zamówienia oraz jego rozliczenia. Szczegóły dotyczące ochrony danych osobowych znajdziesz w klauzuli informacyjnej.

Zapisując się do newslettera:

* wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Małgorzatę Musiał prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą Vivens Małgorzata Musiał, ul. Leszczyńskiego 103/19, 85-137 Bydgoszcz, wpisaną do CEIDG, NIP 8451689976, REGON: 790283865, moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego, w szczególności w celu przesyłania informacji o produktach, promocjach i świadczonych usługach oraz składania ofert i propozycji zawarcia umowy i w tym zakresie do bezpośredniego kontaktu elektronicznego za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail). Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO, po zapoznaniu się przeze mnie z informacjami dotyczącymi zasad przetwarzania danych osobowych.


* wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Małgorzaty Musiał prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą Vivens Małgorzata Musiał, ul. Leszczyńskiego 103/19, 85-137 Bydgoszcz, wpisaną do CEIDG, NIP 8451689976, REGON: 790283865