BEZPŁATNY WEBINAR

Stres, niepokój i napięcie - jak wesprzeć siebie i bliskich w przeżywaniu tych stanów?

Kiedy?

Godz. 20.30

Webinar będzie nagrywany, a osoby zapisane otrzymają nagranie webinaru
(dostępne do 10. kwietnia włącznie)

TEMATYKA

O czym będziemy mówić?

* Czym jest odporność psychiczna i jak możemy ją rozwijać u siebie i dzieci

* Jak towarzyszyć innym w napięciu, którego doświadczają

* Jakie strategie możemy zastosować, gdy jesteśmy zestresowani (my sami lub dzieci)

* W jaki sposób pomóc sobie i innym w powrocie do równowagi i dobrostanu emocjonalnego

DODATKOWO

Otwarcie naboru do kursu o emocjach

Webinar towarzyszyć również będzie naborowi do drugiej edycji kursu Ogarnij Emocje, w którym uczę jak konkretnie wspierać siebie i dziecko w radzeniu sobie z emocjami.

Dla uczestników webinaru przygotowałam jak zwykle związane z tym BONUSY, o których opowiem w trakcie transmisji 🙂

PROWADZENIE

Małgorzata Musiał

Pomagam dorosłym lepiej rozumieć dzieci. Jestem pedagogiem z wykształcenia, żoną i mamą trójki dzieci z powołania. Na co dzień pracuję z dorosłymi, którzy chcą lepiej rozumieć dzieci, ale i samych siebie. Pracę z rodzinami zaczynałam jako realizatorka programu „Szkoła dla Rodziców”.

ZAREZERWUJ MIEJSCE

Zapisy zostały zamknięte.
Nagranie webinaru będzie dostępne dla posiadaczy pakietów kursu "Ogarnij Emocje".

ZAREZERWUJ MIEJSCE

Webinar jest bezpłatny, ale dostęp do niego mają tylko zapisani uczestnicy.
Zarejestruj się i wypełnij poniższy formularz.

.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Małgorzata Musiał prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Vivens Małgorzata Musiał, ul. Leszczyńskiego 103/19, 85-137 Bydgoszcz, wpisaną do CEIDG, NIP 8451689976, REGON 790283865. Twoje dane przetwarzam w celu realizacji zamówienia oraz jego rozliczenia. Szczegóły dotyczące ochrony danych osobowych znajdziesz w klauzuli informacyjnej.

Zapisując się do newslettera:

* wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Małgorzatę Musiał prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą Vivens Małgorzata Musiał, ul. Leszczyńskiego 103/19, 85-137 Bydgoszcz, wpisaną do CEIDG, NIP 8451689976, REGON: 790283865, moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego, w szczególności w celu przesyłania informacji o produktach, promocjach i świadczonych usługach oraz składania ofert i propozycji zawarcia umowy i w tym zakresie do bezpośredniego kontaktu elektronicznego za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail). Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO, po zapoznaniu się przeze mnie z informacjami dotyczącymi zasad przetwarzania danych osobowych.

* wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Małgorzaty Musiał prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą Vivens Małgorzata Musiał, ul. Leszczyńskiego 103/19, 85-137 Bydgoszcz, wpisaną do CEIDG, NIP 8451689976, REGON: 790283865

stopkalog_bw

© 2013-2022 Małgorzata Musiał. Wszystkie Prawa Zastrzeżone