PRZEDSPRZEDAŻ DO SOBOTY 20.04

Promocyjna cena

KOMPENDIUM WIEDZY O EMOCJACH

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Naucz się zachowywać spokój w trudnych momentach
i pomóż dziecku radzić sobie z emocjami

logoOE4_

* Materiały kursowe będą dostępne od 22. kwietnia 2024 r.

Zdarza Ci się zastanawiać, czy wystarczająco wspierasz swoje dziecko w przeżywaniu emocji?

Może dopadają Cię czasem wątpliwości, czy nie należałoby zrobić więcej: więcej tłumaczyć, dłużej pocieszać, wyraźniej pokazać, że pewne zachowania są nieakceptowalne?


Może wiesz, że dla zdrowego rozwoju emocji trzeba dziecku towarzyszyć, akceptować jego uczucia i tworzyć im bezpieczną przestrzeń, ale w praktyce gubisz się w tym:

 • Czy możesz je zostawić płaczące samo, czy absolutnie nie
 • Czy możesz odwrócić uwagę od rozpaczy z powodu braku płatków, czy niekoniecznie


I wreszcie – czy wolno Ci pokazać własne emocje (smutek, zdenerwowanie, niepokój), a jeśli tak – w jakim stopniu?

I może, im więcej na ten temat czytasz, słuchasz i próbujesz się dowiedzieć, tym większy mętlik masz w głowie:

😩 to co w końcu robić, żeby było “dobrze”?!

Nie jesteś odosobniona/odosobniony!

My, tzw. współcześni rodzice, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest pielęgnowanie sfery emocjonalnej - ALE WIEMY TO TEORETYCZNIE

W praktyce często mamy z tym trudności, bo nikt nas tego nie uczył...🤷‍♀️

Nasze własne emocje były bagatelizowane i ignorowane (👉nie przesadzaj, nic się takiego nie dzieje), złość wypierana (👉nie ma co się złościć), radość usadzana w miejscu (👉przestań pajacować!), niepokój wyszydzany (👉co ty, psa się boisz?).


Cóż więc z tego, że wiemy co jest ważne, skoro nie wiem, jak to zrobić?

Nic dziwnego, że czujemy się zagubieni i sfrustrowani: zwłaszcza gdy nasze dzieci w emocjach zachowują się w sposób źle odbierany przez otoczenie, a my chcielibyśmy z jednej strony być wspierający dla dzieci, a z drugiej zadbać o granice innych. I do tego wszystkiego zachować spokój.

Od 15 lat pomagam rodzicom oswajać temat emocji: dziecięcych, ale w pierwszej kolejności - dorosłych

Wiem, że aby wspierać dzieci, trzeba najpierw umieć oswoić własne emocje, dzięki czemu z większym spokojem będziemy podchodzić do awantur o koniec oglądania bajek (lub koniec grania na konsoli), złości na rodzeństwo, smutku, gdy nie zostanie się zaproszonym na urodziny, nerwów podczas nauki lub nawet nastoletnich huśtawek nastrojów.

Pracowałam z tysiącami rodziców - w ramach warsztatów, kursów online i konsultacji indywidualnych.

Wiem, gdzie leżą ich najczęstsze wyzwania i trudności, oraz jak krok po kroku wprowadzać zmiany, które pomogą być bardziej spokojnym - i pomóc dziecku w regulowaniu jego emocji.

Zobacz, co mówią rodzice, którzy pracowali ze mną w tym obszarze👇

💬 "Na udział w kursie zdecydowałam się, gdy trudności z dzieckiem zaczęły uruchamiać we mnie silne emocje - czułam, że nie mam ani zasobów ani pomysłów na radzenie sobie z trudnymi sytuacjami.

Sięgałam wprawdzie po wsparcie z różnych źródeł - słuchałam mądrych podcastów, webinarów, radziłam się koleżanek - mam oraz psycholog przedszkolnej mojej córki. Brakowało mi jednak całościowej strategii.

Ten kurs okazał się takim starterem głębszej analizy tego, co się dzieje i wsparciem dla mnie jako rodzica.

Odkrywcze było zwłaszcza zatrzymanie się i wstrzymanie z natychmiastową reakcją. Fakt, że nie muszę od razu reagować, zrodził wielką ulgę.

Na tyle, na ile mi się udaje praktykuję uważność - dzięki kursowi mogłam nauczyć się konkretnych ćwiczeń wspierających tę umiejętność, i reagować z większym spokojem. Córka bardzo dobrze na to reaguje i sama w przedszkolu ma sporo takiej praktyki, więc fajnie się to uzupełnia."
Asia

💬 "Ten kurs to naprawdę solidna podstawa do rozpoczęcia pracy nad swoimi i dziecka emocjami.

Esencja teorii niezbędnej do zrozumienia zagadnień, wyłożona w bardzo przejrzysty i przyjazny sposób, oraz szeroooki wachlarz bardzo konkretnych narzędzi do wykorzystania od zaraz.

Taka emocjonalna apteczka pierwszej pomocy, ratująca życie 🙂 Polecam bez wahania :)"
Natalia

💬 "Kurs pomógł mi poukładać sobie pewne tematy, odświeżyć wiedzę i podnieść mój poziom umiejętności radzenia sobie z emocjami.

Na bieżąco też wykorzystywałam metody do pracy z emocjami, niektórych nie znałam. Wczoraj przy wieczornej głupawce dzieci, swoją złość opanowałam poprzez dołączenie do nich.

Przyznam, że gdy mówiła Pani o tej metodzie podczas kursu, byłam lekko sceptyczna. Ale moja ciekawość kazała mi to wypróbować. Pół godziny później dzieci już spały (…)

Jeszcze raz dziękuję za przekazaną wiedzę."
Karolina Ziębowicz

💬 "Kurs jest godny polecenia zwłaszcza z uwagi na sposób podawania wiedzy.

Wzięłam z niego dużo dla siebie. Wartościowe treści, poparte przykładami, objaśnienia z użyciem metafor, sprawdzone strategie i praca z samym sobą.

Polecam serdecznie."
Alicja Borowczyk

Czy ty też chcesz:

Wprowadzić

więcej spokoju do Waszej codzienności

Nauczyć się

wspierać swoje dziecko w jego emocjach - w najróżniejszych sytuacjach

Znaleźć

równowagę między szanowaniem dziecięcych emocji a jednoczesnym pokazywaniu mu granic?

Jeśli to jest Twoje pragnienie i Twój cel - zapraszam Cię do IV edycji kursu online “Ogarnij emocje”

Ten program pomoże Ci wprowadzić więcej spokoju do życia Twojej rodziny - bez względu na to, czy jesteście raczej spokojni i wyważeni, czy też macie gorący temperament.

Dzięki niemu nauczysz się wspierać dziecko w radzeniu sobie z emocjami -
wiedząc, jak konkretnie działają konkretne metody, dlaczego niektóre z nich nie sprawdzają się w przypadku Twojego dziecka (choć podobno działają na dzieci sąsiadów) i co możesz zrobić w zamian - oraz jak rozpoznasz, że faktycznie pomagasz.

Dowiesz się też, jak wyrażać własne emocje w bezpieczny sposób, nie obciążając dziecka, bez wywoływania w nim strachu, poczucia winy lub wstydu - a jednocześnie pozostając autentycznym rodzicem z krwi i kości.

🤔 Wyobraź sobie,

że emocje stają się częścią Waszej codzienności - nie znikają, ale przestają nią szarpać na wszystkie strony, nie krzyżują Wam planów, pomagają Wam lepiej rozumieć siebie nawzajem i odpowiadać na potrzeby wszystkich domowników.

🤔Wyobraź sobie,

że złość, smutek, niepokój czy poczucie winy nie dominują w Waszym domu, a kiedy się pojawiają - umiecie zająć się nimi z zaufaniem i łagodnością.

🤔Wyobraź sobie,

że każdego dnia umiesz świadomie działać tak, aby Twoje dziecko wzrastało w poczuciu, że jego emocje są mile widziane, i uczyło się wyrażać je w sposób, który zbliża, zamiast oddalać.

Taka wizja jest naprawdę możliwa!

To więcej niż teoria

Oczywiście otrzymasz uporządkowaną, rzetelną wiedzę na temat emocji - ale oprócz przekazania wiedzy pokażę Ci krok po kroku, jak możesz z niej skorzystać w codzienności.

Cóż Ci po informacji, że masz towarzyszyć w emocjach, skoro wciąż nie wiesz, jak to konkretnie robić, kiedy przestać i czy można z tym przesadzić?

🚨Nie poprzestaniemy na ogólnikach, które możesz znaleźć wszędzie - sięgniemy głębiej, po konkretne strategie, które pomogą Ci nie tylko wiedzieć, ale też umieć.

To spojrzenie kompleksowe

Wiele strategii skupia się na tym, jak działać na gorąco - gdy i Ty, i dziecko, jesteście w silnych emocjach i trudno Wam działać ze spokojem.

To właśnie dlatego wiele znanych sposobów w tych chwilach zawodzi. To dlatego rady w stylu “pooddychaj, policz do pięciu” (dla większych) lub “wytup swoją złość” (dla mniejszych) są totalnie nieskuteczne🙁

👉 Pokażę Ci przede wszystkim, co możesz zrobić wtedy, gdy masz najwięcej możliwości działania, jak rozwijać umiejętności (Twoje lub dziecka) na co dzień, bez większego wysiłku, w prozaicznych czynnościach, lub mimochodem.

To kompres na rodzicielskie rozterki

Wyjaśnię Ci, czego możesz się spodziewać w obszarze emocjonalnym w zależności od wieku Twojego dziecka - jakie zachowania są rozwojowe, i nie muszą budzić Twojego niepokoju (lub zdecydowanych działań), a którym warto się przyjrzeć i otoczyć je szczególną uwagą.

Podpowiem, jak działać, gdy wiesz, co chcesz zrobić i wiesz już jak - ale ze zmęczenia, przeciążenia i braku zasobów naprawdę nie masz siły kolejny raz regulować i towarzyszyć.

Pomogę Ci lepiej zrozumieć, dlaczego czasem, mimo najlepszych chęci, reagujesz gwałtownie - i jak się zająć tymi momentami.

To inwestycja na długie lata

Twoje dziecko wyrośnie z aktualnych zachowań, a bieżące wyzwania się skończą.

Przyjdą jednak nowe etapy, nowe sytuacje i emocje będą Wam stale towarzyszyć.

🚨To, co wypracujecie sobie teraz, czego się wspólnie nauczycie - będziecie mogli zabrać ze sobą do każdej spotykającej Was sytuacji, a fundamenty wiedzy o emocjach pomogą Wam projektować strategie adekwatne do nowych okoliczności.

Nawet gdy rzucający się na podłogę przedszkolak wyrośnie na trzaskającego drzwiami nastolatka albo pochmurnie milczącą młodą osobę.

logoOE4_

Emocjonalna apteczka pierwszej pomocy

Co znajdziesz w środku?

10 lekcji

Trzy x 2h sesje na żywo (na Zoomie)

Materiały dodatkowe

BONUS #1

Nagranie webinaru

BONUS #2

Pakiet treści “Spokojny rodzic”

To kurs, który pomoże Ci:

stawiać pewniejsze kroki, gdy Twoje kilkuletnie dziecko będzie przeżywało napad złości

łatwiej będzie Ci zdecydować, jak zająć się taką sytuacją, dzieckiem, sobą i otoczeniem

z większym spokojem reagować na trudne zachowania

nauczysz się wydłużać czas swojej reakcji i nie działać impulsywnie

radzić sobie z własnymi emocjami, pojawiającymi się, gdy Twoje dziecko wraca smutne, przestraszone lub rozdrażnione ze szkoły, gdy zmaga się z trudnościami

złapać więcej dystansu do nastoletnich huśtawek nastrojów 

poruszać się w krainie emocji z większą pewnością i zaufaniem: bez rozterek w stylu: odesłać je do pokoju, czy nie? ukarać, czy nie? zostawić, czy zostać z nim? pocieszyć czy zignorować?

poczuć się lepiej z własnymi emocjami

nauczyć się je rozpoznawać, przeżywać i wyrażać zdrowo i bezpiecznie.

Konkret i esencja zamiast chaosu porad z internetu

Informacje zawarte w kursie to efekt mojej wieloletniej pracy z rodzicami, własnych wychowawczych doświadczeń oraz nieustannego zgłębiania tematu i filtrowania treści, które bywają powszechnie dostępne, ale są nieskuteczne lub wręcz szkodliwe (dla dziecka i/lub rodziców).


Nie każda znana metoda jest warta stosowania, nie każda polecana strategia sprawdzi się w Waszym przypadku.

Ten kurs nie jest zbieraniną wszystkiego po trochu, tylko starannie wyselekcjonowanym programem, zawierającym esencję i smaczki odnośnie zajmowania się emocjami – dużymi i małymi.

A zatem - masz gotowość zanurzyć się w ten temat i porzucić chaotyczne, niespójne działania podejmowane w obliczu dziecięcych emocji?

Chcesz poznać konkretne strategie oraz fundamentalne wskazówki, które pomogą Ci z większym spokojem i zaufaniem przeprowadzać dziecko przez jego emocjonalne burze?

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi TAK – zapraszam Cię do IV edycji kursu  “Ogarnij emocje”.

Chcesz dołączyć?

Jak to działa?

Wybierz wariant płatności: jednorazowo lub na raty

Do wyboru masz płatność jednorazową lub wariant 2 lub 3 wpłat comiesięcznych (kwiecień - maj - czerwiec lub kwiecień - maj). Bez żadnych odsetek.

Jak to dokładnie działa?
Jeśli wybierzesz 3 wpłaty: w momencie złożenia zamówienia zapłacisz pierwszą część, czyli 199 zł. Druga wpłata (199 zł) zostanie pobrana za miesiąc w tej samej kwocie, a trzecia (199 zł) za 3 m-ce w ramach trzymiesięcznej subskrypcji. Nie płacisz żadnych odsetek. Po tych opłatach utrzymujesz dostęp do całego pakietu na rok.

Jeśli wybierzesz płatność jednorazową, oprócz metody płatności kartą możesz również wybrać płatność BLIKiem lub przelewem z Twojego banku poprzez Przelewy24.

⚠️ Nad bezpieczeństwem transakcji czuwa STRIPE (stripe.com) - najlepszy back-end płatności na świecie (wykorzystuje AES-256 do szyfrowania danych kart płatniczych, spełniane normy m.in: PSD2 (SCA), PCI DSS Level 1, SSAE18/SOC 1 i 2). Tutaj  możesz przeczytać o tym więcej.

Zaczynasz pracę z materiałami

Dostęp do materiałów otrzymasz 22. kwietnia 2024 r. - pracujesz z nimi w swoim tempie, w dogodnym czasie i systemie. Dostęp potrwa przez rok, a dokładnie do 22. kwietnia 2025 roku.

Bierzesz udział w sesjach na żywo (lub oglądasz nagrania)

Dodatkowo w maju, czerwcu i wrześniu 2024 roku otrzymasz zaproszenie na trzy dwugodzinne sesje online (Zoom), w czasie których będziemy pochylać się nad wybranymi obszarami, omawiać sytuacje uczestników i ćwiczyć konkretne strategie.

Daty sesji:
* 27.05 godz. 19.00
* 19.06 godz. 19.00
* 23.09 godz. 19.00

Spotkania zostaną częściowo nagrane (wyłączając momenty pracy warsztatowej uczestników) i udostępnione do późniejszego obejrzenia.

Przedsprzedaż kończy się w sobotę o g.24.00, czyli za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
rodzaje_platnosci3

Wybierz jak chcesz zapłacić

Na raty

Plan 2 płatności:

2 x 198,5 zł

PAKIET TREŚCI

Oswoić dorastanie

thumb_lpage
198,5
Teraz płacisz pierwszą wpłatę, czyli 198,5 zł. Druga wpłata zostanie pobrana za miesiąc w tej samej kwocie, w ramach dwumiesięcznej subskrypcji.
 • OTRZYMASZ
  (DOSTĘP NA ROK):
 •  
 • 34. lekcje audio
  (łącznie 6,5 godziny materiału)
 • Udział w webinarze na żywo
 • Nagranie webinaru "Jak zrozumieć nastolatka"

Możliwość zakupu na prezent 🎁

Ok, mam jeszcze kilka pytań:

Treści w programie są uniwersalne bez względu na wiek czy sytuację życiową rodziny. 

Zebrałam w nim strategie odnośnie różnych etapów rozwoju dziecka – od maluszka po nastolatka. 

Sama, jako mama trojga dorastających dzieci, mam doświadczenie z wyzwaniami różnych okresów, w swojej pracy również wspieram rodziców bez względu na wiek – znajdziesz tu paletę narzędzi i wskazówek praktycznych w odniesieniu do każdego etapu rozwoju.

Przede wszystkim – został zaprojektowany tak, aby zebrać w jednym miejscu, krótko, treściwie i esencjonalnie to, co najważniejsze w tym obszarze.
Po drugie – treści są ułożone w sposób, który pomaga stopniowo nabywać nową wiedzę i umiejętności. Bez uczucia chaosu, zagubienia i przytłoczenia.
Po drugie – treści merytoryczne zostały wsparte praktyką w ramach sesji – bo z pracy z rodzicami doskonale wiem, że to praktyka, ćwiczenie, omówienie konkretnej sytuacji – przynoszą największe zrozumienie tematu i dają gotowość, by wdrażać nowe podejście do codzienności.

Uczestnicy poprzednich edycji rozpoczynali pracę z różnych pułapów. 

Niektórzy po raz pierwszy pochylali się nad tematem, spora część miała już bazę wiedzy i prób wdrażania jej do codzienności.


Bez względu na punkt startowy, twierdzili, że kurs pomógł im poukładać sobie to, co znane oraz wniósł nowe pomysły, rozwiązania i inspiracje. 


Nawet, jeśli treści kursu nie będą Ci obce, to trafiają w konkretny moment i konkretne wyzwania, pomagając podejść do nich z uważnością, refleksją i dodatkowym wsparciem. 

Materiały będą dostępne od 22. kwietnia 2024 r.

Dostęp do materiałów masz przez okrągły rok, do 22. kwietnia 2025.

Do pracy z materiałami wystarczy Ci Twój telefon/laptop lub komputer, z dostępem do internetu. Możesz oglądać lub słuchać lekcji, jak Ci wygodniej.
Aby wziąć udział w sesji na żywo, rekomenduję skorzystanie z urządzenia z dostępem do mikrofonu i kamery, ostatecznie tylko mikrofonu. To praca interaktywna, bazująca na wymianie między uczestnikami, dobrze więc mieć dostępny kanał komunikacji w trakcie sesji 🙂
Tak. Płatność można  rozłożyć na 2  lub 3 comiesięczne wpłaty bez żadnych odsetek.

Jak to działa? W momencie złożenia zamówienia zapłacisz pierwszą część. Druga wpłata zostanie pobrana za miesiąc, a trzecia za 3 m-ce w tej samej kwocie w ramach trzymiesięcznej subskrypcji z Twojej karty (po opłaceniu całości oczywiście utrzymujesz dostęp do całego pakietu na rok).

Płatności są realizowane dzięki Easy Cart, a nad bezpieczeństwem transakcji czuwa STRIPE najlepszy back-end płatności na świecie (wykorzystuje AES-256 do szyfrowania danych kart płatniczych, spełniane normy m.in: PSD2 (SCA), PCI DSS Level 1, SSAE18/SOC 1 i 2).

Tutaj możesz przeczytać o tym więcej.

Tak, od razu po zakupie otrzymasz maila z fakturą.

Tak. W tym celu przy zamówieniu zaznacz opcję “Kup na prezent”.

O mnie

Nazywam się Małgorzata Musiał, jestem pedagożką i mediatorką.

Od piętnastu lat pomagam dorosłym lepiej rozumieć dzieci - i innych dorosłych.

Piszę poradniki (“Dobra relacja. Skrzynka z narzędziami dla współczesnej rodziny”, “Bo ty im na wszystko pozwalasz!! O tym jak się porozumieć wspólnie wychowując dzieci”), nagrywam podcast, prowadzę kursy online oraz konsultacje indywidualne, mediuję konflikty.

stopkalog_bw

© 2013-2024 Małgorzata Musiał. Wszystkie Prawa Zastrzeżone