Zapisy na webinar potrwają jeszcze przez:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

BEZPŁATNY WEBINAR

Jak zrozumieć nastolatka

⏰ ŚRODA 22. maja, godz. 20.00

Masz w domu nastolatka - może od chwili, może od kilku dobrych lat.

Może ten etap Cię zaskoczył, bo Twoje wizje obejmowały bunty, eskalację emocji, kompletne wzajemne niezrozumienie - a tymczasem rzeczywistość jest o wiele spokojniejsza.

A może zaskoczył Cię w drugą stronę - to, co się dzieje, przeszło Twoje najśmielsze wyobrażenia i nie możesz uwierzyć, gdzie się podziała Wasza niedawna bliskości, wspólny czas i nic porozumienia.

Bez względu na to, jak się sprawy mają, prawdopodobnie część zachowań Twojego dorastającego dziecka wprawia Cię czasem w osłupienie, zaskakuje (niekoniecznie przyjemnie), zastanawia (czy to normalne?) niepokoi, martwi bądź smuci.

👉Dlaczego do tej pory chętnie spędzało czas z rodziną, a teraz zamyka się na długi godziny w swoim pokoju?

👉 Czemu wszystko musi robić “po swojemu”?

👉 Czemu zdaje się całkowicie lekceważyć naukę, oceny i egzaminy?

👉 Dlaczego, gdy przyjmuje gości, zachowuje się jak inna osoba?

👉 Czemu potrafi być tak burkliwe, nieprzyjemne i ranić słowami?

☝️To mi pomagało!

Jestem mamą trojga dorastających dzieci i choć nie mogłam przygotować się w pełni na ten etap swojego rodzicielstwa, z perspektywy czasu widzę, że ogromnym wsparciem było dla mnie zdobycie wiedzy o rozwoju nastolatków - dzięki temu zyskałam więcej zaufania, spokoju i zrozumienia.

Niektóre informacje ratowały mnie w naprawdę podbramkowych sytuacjach! Chcę się podzielić tą wiedzą, aby dodać otuchy innym rodzicom dorastających dzieci.

Dlatego zapraszam Cię na bezpłatny webinar, podczas którego opowiem:

- o 6 głównych zmianach
związanych z dojrzewaniem, które znacząco wpływają na codzienność z nastolatkiem

- jakie postawy rodziców
będą wspierały harmonię w rodzinie, a które będą raczej dolewać oliwy do ognia

- jaką rolę warto przyjąć,
aby faktycznie wspierać dorastanie nastolatka

- zaproszę Cię do mojego nowego kursu
online dla rodziców nastolatków

Webinar odbędzie się 22.maja (środa), godz. 20.00

Zapisani uczestnicy otrzymają pięciodniowy dostęp do nagrania.

Nazywam się Małgorzata Musiał

Od ponad piętnastu lat towarzyszę rodzicom i opiekunom w lepszym rozumieniu dzieci i budowaniu z nimi bliskich, bezpiecznych relacji.

Jestem pedagożką i mediatorką, autorką poradników rodzicielskich (“Dobra relacja. Skrzynka z narzędziami dla współczesnej rodziny” oraz “Bo ty im na wszystko pozwalasz!! O tym jak się porozumieć wspólnie wychowując dzieci”).

Piszę bloga i nagrywam podcast (dobrarelacja.pl)

Prywatnie - jestem żoną oraz mamą trojga dorastających dzieci.

Opinie o moich webinarach

mockup_lap

✅ Rezerwuj miejsce

Webinar jest bezpłatny, ale dostęp do spotkania na żywo i do jego powtórki mają tylko zapisani uczestnicy.

BARDZO WAŻNE! Pamiętaj proszę aby po zapisaniu zajrzeć od razu do skrzynki i potwierdzić swój email!! (inaczej nie trafi do Ciebie link do webinaru)

.

Małgorzata Musiał prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Vivens Małgorzata Musiał, ul. Leszczyńskiego 103/19, 85-137 Bydgoszcz, wpisaną do CEIDG, NIP 8451689976, REGON 790283865. Twoje dane przetwarzam w celu realizacji zamówienia oraz jego rozliczenia. Szczegóły dotyczące ochrony danych osobowych znajdziesz w klauzuli informacyjnej.

Zapisując się:

* wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Małgorzatę Musiał prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą Vivens Małgorzata Musiał, ul. Leszczyńskiego 103/19, 85-137 Bydgoszcz, wpisaną do CEIDG, NIP 8451689976, REGON: 790283865, moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego, w szczególności w celu przesyłania informacji o produktach, promocjach i świadczonych usługach oraz składania ofert i propozycji zawarcia umowy i w tym zakresie do bezpośredniego kontaktu elektronicznego za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail). Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO, po zapoznaniu się przeze mnie z informacjami dotyczącymi zasad przetwarzania danych osobowych.

* wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Małgorzaty Musiał prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą Vivens Małgorzata Musiał, ul. Leszczyńskiego 103/19, 85-137 Bydgoszcz, wpisaną do CEIDG, NIP 8451689976, REGON: 790283865