Podcast

Małgorzata Musiał

Małgorzata Musiał

DTCZ#6 – Książki o uważności

 

POBIERZ ODCINEK NA DYSK

 

Seria „DobrzeToCzytać” ukazuje się w ostatni piątek miesiąca.

 

ODCINEK 6

Dziś garść tytułów, które wprowadzały mnie w świat uważnego rodzicielstwa, praktyki medytacji i wprowadzania więcej spokoju do codzienności.
Zatem wspominam w tym odcinku o:
  • książkach „Uważność i spokój żabki” Eline Snel, „Uważne rodzicielstwo” Susan Stiffelman oraz „Poszukaj w sobie” Chade-Meng Tan
  • Uważnej Mamie – Ani Kuszewskiej-Sprawce

 

Podziel się tym odcinkiem: 

Share on facebook
Share on email

Zapisz się do newslettera

Pobierz bezpłatne materiały, w pierwszej kolejności dowiaduj się o nowych wpisach, o tym, co planuję i jaka forma wsparcia w rodzicielstwie właśnie pojawia się na horyzoncie.

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Ania
3 lat temu

Dziękuję za wzmiankę! Świetny odcinek 🙂 „Poszukaj w sobie” też często polecam! Szczególnie właśnie dla „ścisłych” umysłów ;). A słyszałaś o książce „Serce i umysł – magiczny duet”? Też w rewelacyjny sposób wprowadza do świata uważności, a jednocześnie jest fascynującą (prawdziwą) historią znanego neurochirurga.

© 2013-2021 Małgorzata Musiał. Wszystkie Prawa Zastrzeżone

stopkalog_bw
1
0
Skomentuj!x

Dołącz doDOBREGO GRONA

Zapisz się i pobierz bezpłatne materiały.
W pierwszej kolejności dowiesz się o tym, co planuję i jaka forma wsparcia w rodzicielstwie właśnie pojawia się na horyzoncie.
.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Małgorzata Musiał prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Vivens Małgorzata Musiał, ul. Leszczyńskiego 103/19, 85-137 Bydgoszcz, wpisaną do CEIDG, NIP 8451689976, REGON 790283865. Twoje dane przetwarzam w celu realizacji zamówienia oraz jego rozliczenia. Szczegóły dotyczące ochrony danych osobowych znajdziesz w klauzuli informacyjnej.

Zapisując się do newslettera:

* wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Małgorzatę Musiał prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą Vivens Małgorzata Musiał, ul. Leszczyńskiego 103/19, 85-137 Bydgoszcz, wpisaną do CEIDG, NIP 8451689976, REGON: 790283865, moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego, w szczególności w celu przesyłania informacji o produktach, promocjach i świadczonych usługach oraz składania ofert i propozycji zawarcia umowy i w tym zakresie do bezpośredniego kontaktu elektronicznego za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail). Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO, po zapoznaniu się przeze mnie z informacjami dotyczącymi zasad przetwarzania danych osobowych.


* wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Małgorzaty Musiał prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą Vivens Małgorzata Musiał, ul. Leszczyńskiego 103/19, 85-137 Bydgoszcz, wpisaną do CEIDG, NIP 8451689976, REGON: 790283865