Podcast

Małgorzata Musiał

Małgorzata Musiał

Alfabet Relacji#59 – R jak Rywalizacja

POBIERZ ODCINEK NA DYSK

 

Odcinek 59 – R jak Rywalizacja

  • Dlaczego ludzie rywalizują i czy jest to kwestia naszej natury?
  • Czy rywalizacji zawsze warto unikać?
  • W jaki sposób nieświadomie możemy podsycać u dzieci zachowania rywalizacyjne?
  • A także – co ja robię, gdy odzywa się we mnie zew rywalizacji.

 

W tym odcinku wspominam o:

  • książce Daniela Pinka „Drive. Kompletnie nowe spojrzenie na motywację”

———

Podobało ci się? Możesz wesprzeć podcast na Patronite

Podziel się tym odcinkiem: 

Share on facebook
Share on email

Zapisz się do newslettera

Pobierz bezpłatne materiały, w pierwszej kolejności dowiaduj się o nowych wpisach, o tym, co planuję i jaka forma wsparcia w rodzicielstwie właśnie pojawia się na horyzoncie.

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Ewa
Ewa
1 rok temu

Bardzo dziękuję za ten odcinek, ja bardzo nie lubię rywalizacji (i dowiedziałam się, że to ok!), a moje dziecko teraz lubi (i dowiedziałam się dlaczego, więc mi z tym łatwiej – jakoś nie wpadłam, że trzeba się nauczyć, że ktoś ma mocne strony i słabe – teraz wiadomo, wydaje mi się to oczywiste 🙂 ). Wydaje mi się, że z tą pracą grupie w szkole często nie jest tak jak Pani mówi, że ta grupa się „samokoryguje”. Jest wiele dzieci, które nie lubią pracy w grupie właśnie dlatego, że inne dzieci nic nie robią (lub dezorganizują pracę), a one nie… Czytaj więcej »

© 2013-2021 Małgorzata Musiał. Wszystkie Prawa Zastrzeżone

stopkalog_bw
1
0
Skomentuj!x

Dołącz doDOBREGO GRONA

Zapisz się i pobierz bezpłatne materiały.
W pierwszej kolejności dowiesz się o tym, co planuję i jaka forma wsparcia w rodzicielstwie właśnie pojawia się na horyzoncie.
.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Małgorzata Musiał prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Vivens Małgorzata Musiał, ul. Leszczyńskiego 103/19, 85-137 Bydgoszcz, wpisaną do CEIDG, NIP 8451689976, REGON 790283865. Twoje dane przetwarzam w celu realizacji zamówienia oraz jego rozliczenia. Szczegóły dotyczące ochrony danych osobowych znajdziesz w klauzuli informacyjnej.

Zapisując się do newslettera:

* wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Małgorzatę Musiał prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą Vivens Małgorzata Musiał, ul. Leszczyńskiego 103/19, 85-137 Bydgoszcz, wpisaną do CEIDG, NIP 8451689976, REGON: 790283865, moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego, w szczególności w celu przesyłania informacji o produktach, promocjach i świadczonych usługach oraz składania ofert i propozycji zawarcia umowy i w tym zakresie do bezpośredniego kontaktu elektronicznego za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail). Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO, po zapoznaniu się przeze mnie z informacjami dotyczącymi zasad przetwarzania danych osobowych.


* wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Małgorzaty Musiał prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą Vivens Małgorzata Musiał, ul. Leszczyńskiego 103/19, 85-137 Bydgoszcz, wpisaną do CEIDG, NIP 8451689976, REGON: 790283865